מוזמנים לבקר

מתחם AGROCAFE

בית קלייה, מרכז מבקרים, בית קפה ומתחם אירועים. הכל תחת קורת גג אחת – לחווית קפה מושלמת של טעמים, ריחות וסיפורים…

קצת עלינו

בית הקלייה

הקמנו את בית הקלייה צמוד לבית קפה על מנת לאפשר ללקוחות ומבקרים הצצה לתהליך הקלייה תוך כדי שתיית קפה. בבית הקלייה ניתן ללמוד על התהליכים שהקפה עובר לפני שהוא מגיע לספל, משלב הגידול וההשבחה הקטיף, העיבוד, המיון ועד לייבוא, קלייה וחליטות קפה.

הקפה הירוק, חומר הגלם יגיע לבית הקלייה שלנו בבית אגרוקפה. אנו מייבאים קפה ממספר מדינות: קולומביה, קוסטה ריקה, ברזיל, הודו, וייטנאם וזנים נוספים אשר מתחלפים אצלנו לפי עונות הקטיף. רק קפה מובחר שעבר את מבחני האיכות שלנו ימשיך לקלייה. 

על תהליך הקלייה

הקפה מאוחסן אצלנו תחת בקרת טמפ׳ ולחות וקולים את הקפה באופן מדויק יום יום בכדי לשמור על טריות הקפה, אנו מאמינים ומכבדים את מקצוע הקלייה ורואים בו כאומנות, הקליות שלנו ידניות ואנו שולטים בשלבי הקלייה והטמפ׳ ומוודאים שכל זן שנקלה יגיע לנק׳ הקלייה האופטימלית בכדי למצות את טעמי הקפה הייחודיים לכל זן, ובהתאם לדרישת הלקוחות. 

בית הקלייה פתוח לקהל הרחב בשעות הפעילות של בית הקפה.

סיורים במתחם

במרכז המבקרים של אגרוקפה תוכלו להכיר את הסיפור שלנו מקרוב. המרכז מאפשר אירוח של קבוצות קטנות וגדולות ומספק חוויה חושית הסובבת סביב הקפה. הסיור כולל הדרכות קפה למתחילים ומתקדמים, וסדנת טכניקות של הכנת קפה וקלייה מקצועית.

למידע על הסיור במתחם

בית קפה – חוויה של טעמים וריחות

למידע נוסף על בית הקפה

באווירה ביתית ייחודית, עיצוב חם וקהילתי תוכלו ליהנות מאוכל טרי ואיכותי וקפה משובח.

בית הקפה הינו בכשרות מהדרין מטה יהודה, והקפה בכשרות בד״ץ בית יוסף