אגרוקפה -אודותינו

AGROCAFE היא חברה ישראלית המסייעת לחוות קפה משפחתיות בעולם (smallholders) להתמודד עם השפעותיה ההרסניות של ההתחממות הגלובלית על מטעי הקפה שלהם. בעקבות השפעת שינויי האקלים, התבלות הקרקע, סחף, ואי-ניצול משאב המים בצורה יעילה, חקלאים רבים בעולם סובלים מירידה ביבול, ואינם ממצים את הפוטנציאל הגלום במטעיהם. 

אנחנו מטמיעים מערכות השקיה ודישון במטעים איתם אנו עובדים, מעניקים ליווי מקצועי לחקלאים ובכך משפרים את תנובת המטע הן מבחינה כמות והן מבחינת איכות

מודל השותפות העסקי שיצרנו עם חוות הקפה המשפחתיות הוא מודל win-win ומביא לידי ביטוי את ערך הסחר ההוגן Fair Trade כלפי החקלאי, משפחתו ועובדיו, מודל זה הוא חלק בלתי נפרד מפעילותה של AGROCAFE היום.

השותפות שלנו במטעים מאפשרת לנו בקרה הדוקה בדרך אל הספל שלך, החל מהתאמת השתיל לתנאי האקלים והקרקע של אזור המטע, דרך שיטות העיבוד, המיון והשילוח ובכך אנו מבטיחים את איכותם של הפולי קפה הירוקים שאותם אנו קולים. לקוחותינו נהנים מגישה ישירה למטעי קפה שזוכים לציונים מהגבוהים בעולם, פולי הקפה שלנו הם באיכות פרימיום וספיישלטי, אשר זוכים לציונים 84-87.5 SCA וכמובן שציוניהם משתפרים מיבול ליבול.

את הפולי קפה הירוקים אנו קולים בבית הקלייה שלנו ביישוב שריגים, שבעמק האלה תוך שימוש בציוד הקלייה מהמתקדמים בעולם שנבנה במיוחד עבורנו ועל פי דרישותנו, בבית הקלייה אנו קולים במנות קטנות ומבוקרות רק לאחר קבלת ההזמנה. הפולי קפה נארזים בשקיות יעודיות לשמירה על הטריות ונשלחים ללקוחותינו בארץ ובעולם. הסינגלים והבלנדים של אגרוקפה הם פרי פיתוח של שנים ונמצאים תחת פיקוח ובקרה שוטפים של מומחי הקפה שלנו על מנת להבטיח שהקלייה שלהם תאפשר מיצוי טעמים אופטימלי בחליטות שונות. 

כך שעבורנו, “מהמטעים שלנו לספל שלך” זו לא סתם סיסמא ריקה מתוכן.

כתבות על אגרוקפה

אגרו קפה - אודותינו